O NAS

Firma Electrosafe działa na rynku od ponad 10 lat, budując w tym czasie portfolio klientów i wizerunek sprawdzonego, wiarygodnego dostawcy usług. Oferujemy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania z zakresu instalacji teletechnicznych, elektroenergetycznych, oraz automatyki. Nasz zespół tworzy ponad 70 wykwalifikowanych fachowców. Łącząc wiedzę z wieloletnim doświadczeniem dążymy do maksymalnego spełnienia oczekiwań Klienta. Wysoka jakość w optymalnej cenie to nasz priorytet.

Oprócz realizacji inwestycji oraz serwisu, oferujemy także usługi nadzoru budowlanego, usługi doradcze i projektowe jako priorytet przyjmując rzetelność, profesjonalizm, terminowość i zadowolenie Klienta. Potencjał wiedzy doświadczonych specjalistów, sprawna koordynacja i szybkie terminy realizacji zleceń – to nasze atuty.

Dysponujemy potencjałem pozwalającym zrealizować nawet najtrudniejsze zadania inwestycyjne. Nasze kompetencje i doświadczenie, pozwoliły nam stać się ze wszech miar wiarygodnym partnerem. Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania i pomoc począwszy od wykonania kosztorysu ofertowego przez wykonanie projektu wykonawczego, realizację kompleksowego zakresu prac, a skończywszy na wykonaniu projektu powykonawczego. Ponadto, każdy Klient może liczyć na naszą pomoc w pełnym zakresie doradztwa technicznego.

Nasze usługi oferujemy firmom w obiektach przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej, obiektach handlowo-usługowych itp., a także klientom indywidualnym.

MISJA FIRMY

Jakość, kompetencje i doświadczenie to przewodnie wartości towarzyszące naszej pracy każdego dnia. Ich wykorzystanie jest jednak możliwe dzięki umiejętności budowania trwałych relacji z naszymi Klientami.

Naszą misją jest partnerska współpraca, mająca na celu maksymalne spełnienie oczekiwań Klienta. Tworzymy innowacyjne rozwiązania, zwiększające efektywność i konkurencyjność naszych Klientów na rynku.

Ich sukces to zarazem obraz naszego sukcesu oraz źródło naszej satysfakcji. Celem naszej działalności jest satysfakcja Klienta, dlatego dostosowujemy nasze działania do jego potrzeb. Wielu inwestorów doceniło sprawną organizację pracy, nasze możliwości techniczne, ale także poszukiwania oszczędności, dzięki którym cena usług jest umiarkowana, a jakość realizacji projektu nie jest obniżona.

Certyfikowane materiały, wysoka jakość naszych realizacji oraz szerokie doświadczenie to nasz znak rozpoznawczy. Dzięki temu pragniemy być postrzegani jako solidny i fachowy partner w budowaniu nowoczesnych obiektów.

Naszą strategię realizujemy przez nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, co w połączeniu z ich doświadczeniem oraz znajomością nowoczesnych technologii stwarza olbrzymi potencjał. Rozszerzenie oferty o usługi doradcze i projektowe pozwoliło nam stać się ważną firmą branży usług elektroenergetycznych w regionie.

Scroll to Top